Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:48:01

Загальні спільні збори громади з керівництвом 169-го Навчального центру, місцевою владою та правоохоронцями стали вже традиційними

27.07.2017   13:18

Але вони ж, водночас, показують: проблемних питань залишається ще багато, хоча деякі з них - вже вирішені, або ж вирішуються.

Одне з них - ситуація з дитячим садком. Через плановий ремонт деякий час заклад не приймав дітлахів до груп. Це спричиняло незручності батькам, які працюють та не мають змоги залишити дитину вдома. Командир дивізії полковник Віктор Ніколюк вирішив проблему вже наступного дня: ремонт буде прискорено, до кінця тижня основні роботи будуть завершені, а з понеділка діти зможуть повернутися до садочка у чергову групу.

Також знову громада поставила питання щодо створення централізованної стоянки для автівок місцевих жителів. Нинішня ситуація, коли власники залишають машини у дворах багатоквартирних будинків та під вікнами, не є нормальною. Адже це порушує і спокій жителів (коли вночі спрацьовують сигналізації), і заважає проходу і проїзду. Тож визначилися з наступним: громада визначиться з місцем майбутньої стоянки та дивізія у взаємодії з місцевою владою займатиметься втіленням проекту.

Не оминули й квартирне питання. Начальник навчального центру на зборах оголосив рішення ініціювати службові перевірки комісіями службових квартир, які використовуються не за призначенням.


Навчальний центр "Десна"

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.