Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 10:41:49

Загальні спільні збори громади з керівництвом 169-го Навчального центру, місцевою владою та правоохоронцями стали вже традиційними

27.07.2017   13:18

Але вони ж, водночас, показують: проблемних питань залишається ще багато, хоча деякі з них - вже вирішені, або ж вирішуються.

Одне з них - ситуація з дитячим садком. Через плановий ремонт деякий час заклад не приймав дітлахів до груп. Це спричиняло незручності батькам, які працюють та не мають змоги залишити дитину вдома. Командир дивізії полковник Віктор Ніколюк вирішив проблему вже наступного дня: ремонт буде прискорено, до кінця тижня основні роботи будуть завершені, а з понеділка діти зможуть повернутися до садочка у чергову групу.

Також знову громада поставила питання щодо створення централізованної стоянки для автівок місцевих жителів. Нинішня ситуація, коли власники залишають машини у дворах багатоквартирних будинків та під вікнами, не є нормальною. Адже це порушує і спокій жителів (коли вночі спрацьовують сигналізації), і заважає проходу і проїзду. Тож визначилися з наступним: громада визначиться з місцем майбутньої стоянки та дивізія у взаємодії з місцевою владою займатиметься втіленням проекту.

Не оминули й квартирне питання. Начальник навчального центру на зборах оголосив рішення ініціювати службові перевірки комісіями службових квартир, які використовуються не за призначенням.


Навчальний центр "Десна"

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік 09:16

Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за 2020 рік йшла мова на селекторній нараді з начальниками відділень.