Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 10:48:40

До 1 серпня на громадському транспорті будуть замінені всі несправні GPS-трекери

27.07.2017   12:41

У Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника Чернігівського міського голови Андрія Черненка з представниками фірми ТОВ «Дозор Україна», яка встановлювала GPS-трекери на громадському транспорті міста. У зустрічі взяли участь комерційний директор фірми Андрій Умінський та перевізники Чернігова.

Метою зустрічі було обговорення та вирішення проблеми із встановленими GPS-трекерами, які почали давати збій. Зазначено, що багато нарікань на роботу трекерів надходить до управління транспорту та зв’язку міської ради від перевізників та чернігівців, які користуються мобільним додатком «DozoRCity». 

Андрій Умінський повідомив, що їхнє підприємство отримало 2 листи від перевізників  Чернігова, в яких були скарги на роботу трекерів і некоректне відображення інформації про рух автотранспорту на веб-порталі http://city.dozor.tech та мобільному додатку. Тож, після їх звернень було вирішено обстежити всі встановлені трекери. За результатами цієї перевірки дійсно виявлений дефект виробництва на 87-ми трекерах.

Перевізники також поскаржилися на те, що автобусні маршрутки під час руху зникали з онлайн-мапи, а потім через деякий час з’являлися. Така некоректна робота системи «Дозор» викликала незадоволення і перевізників, і користувачів громадського транспорту.

 Представники фірми ТОВ «Дозор Україна» запевнили міську владу і перевізників, що до 1 серпня всі 87 трекерів будуть замінені на нові. Потім всі трекери постійно знаходитимуться під моніторингом їх спеціалістів, щоб налагодити роботу та оптимізувати систему. Фірма максимально співпрацюватиме з міською владою та перевізниками, аби пристосувати систему «Дозор» до будь-яких особливостей, які будуть виникати в подальшій роботі.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини