Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 17:20:44

До 1 серпня на громадському транспорті будуть замінені всі несправні GPS-трекери

27.07.2017   12:41

У Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника Чернігівського міського голови Андрія Черненка з представниками фірми ТОВ «Дозор Україна», яка встановлювала GPS-трекери на громадському транспорті міста. У зустрічі взяли участь комерційний директор фірми Андрій Умінський та перевізники Чернігова.

Метою зустрічі було обговорення та вирішення проблеми із встановленими GPS-трекерами, які почали давати збій. Зазначено, що багато нарікань на роботу трекерів надходить до управління транспорту та зв’язку міської ради від перевізників та чернігівців, які користуються мобільним додатком «DozoRCity». 

Андрій Умінський повідомив, що їхнє підприємство отримало 2 листи від перевізників  Чернігова, в яких були скарги на роботу трекерів і некоректне відображення інформації про рух автотранспорту на веб-порталі http://city.dozor.tech та мобільному додатку. Тож, після їх звернень було вирішено обстежити всі встановлені трекери. За результатами цієї перевірки дійсно виявлений дефект виробництва на 87-ми трекерах.

Перевізники також поскаржилися на те, що автобусні маршрутки під час руху зникали з онлайн-мапи, а потім через деякий час з’являлися. Така некоректна робота системи «Дозор» викликала незадоволення і перевізників, і користувачів громадського транспорту.

 Представники фірми ТОВ «Дозор Україна» запевнили міську владу і перевізників, що до 1 серпня всі 87 трекерів будуть замінені на нові. Потім всі трекери постійно знаходитимуться під моніторингом їх спеціалістів, щоб налагодити роботу та оптимізувати систему. Фірма максимально співпрацюватиме з міською владою та перевізниками, аби пристосувати систему «Дозор» до будь-яких особливостей, які будуть виникати в подальшій роботі.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.

Відбувся онлайн-практикум

Відбувся онлайн-практикум "Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування" 14:29

26 лютого в Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування».