Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 18:18:46

Спеціалісти з соціальної роботи проводять профілактичну роботу з підлітками

27.07.2017   10:11

25 липня спеціалісти з соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Новозаводського районного сектору Чернігівського міського відділу з питань пробації ознайомили клієнтів, які перебувають на їхньому обліку, з основними напрямками діяльністі КП «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання». Центр знаходиться по вул. Всіхсвятській, 16.

Психолог відділу з питань пробації показала кімнати відпочинку для дітей різних вікових категорій, в яких є навіть аерохокей та тенісний стіл. Крім того, в Центрі діти мають можливість користуватися невеличкою бібліотекою, настільними та розвиваючими іграми, малювати кольоровими фарбами, крейдою.

Під час зустрічі неповнолітнім, які мають ознаки девіантної поведінки, пояснили, що в будь-який час фахівці Центру можуть з ними безкоштовно попрацювати. Психологи та педагоги завжди вислухають і нададуть слушні поради. За потребою інформація не розголошуватиметься. Але проблема, з якою підліток звертатиметься, фахівці ґрунтовно вивчатимуть та знаходитимуть алгоритм дій виходу із ситуації.

Співпраця із спеціалістами з соціальної роботи щодо профілактики девіантної протиправної поведінки серед підлітків продовжуватиметься й надалі.

 
За інформацією Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.