Чернігівська компанія стане співорганізатором перших Олімпійських ігор для собак
Виробник товарів для домашніх тварин Collar спільно з японськими партнерами планує провести масштабні змагання для собак у 2020 році, в межах Олімпійських ігор у Токіо.
Собача олімпіада — поняття не нове. Кілька локальних заходів уже проводилися у Бразилії та Італії, але відбувалися на територіях приватних розплідників. Чернігівці ж планують зробити змагання більш масштабними та суттєво підняти їхній рівень.
За словами Юрія М’ясникова, піар-менеджера компанії Collar, чотирилапі спортсмени змагатимуться у таких дисциплінах, як аджіліті (пес має подолати полосу перешкод) та дог-фрісбі (вправи із пластиковим диском). Крім того, вводиться новий вид спорту, що стрімко набуває популярності: дог-пулер. Назва виникла від основного знаряддя вправ — пулеру, який складається із двох колоподібних предметів, розробленого компанією Collar.
Вирішили розпочати саме із собачої олімпіади, адже із такими спортсменами працювати набагато легше. У перспективі, якщо досвід виявиться вдалим, змагання можуть проводити для інших домашніх улюбленців.
Партнером в організації ігор стане японська компанія Dear Children. Її власники — Хіроші Сімомура та Сецуко Сімомура — відвідали Чернігів із ознайомчою метою. У ході зустрічі вони розповіли про свою компанію, дізналися про діяльність Чернігівської регіональної торгово-промислової палати та компанії Collar. Велися переговори і про олімпіаду для собак.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.