Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 квітня, 22:43:09

Напрацьовано пропозиції змін до проекту інвестиційної програми ПАТ "Чернігівобленерго"

19.07.2017   08:14Агенцiя

18 липня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук разом із головою постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитром Івановим взяв участь у засіданні комісії по обговоренню змін до інвестиційних програм ПАТ «Чернігівобленерго».

Провів захід очільник комісії, голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач. У її роботі також взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко, директор з капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Чернігівобленерго» Ігор Синявський, завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій ЧТУ Анатолій Приступа та інші члени комісії.

Присутні обговорили та розглянули проект змін до інвестиційної програми ПАТ «Чернігівобленерго» 2017 року на суму 25 150,10 тис. грн без ПДВ, які пов'язані з отриманням додаткового доходу від здійснення ліцензованої діяльності за 2016 рік. Крім того, учасники засідання проаналізували проект змін до згаданої вище програми на суму 150 415,60 тис. грн без ПДВ, напрацьований у зв'язку з можливим переходом ПАТ «Чернігівобленерго» з 1 жовтня 2017 року на стимулююче тарифоутворення.

Відповідно до процедури, визначеної постановою НКРЕКП №710, ПАТ «Чернігівобленерго» у червні розпочало публічне обговорення проектів змін до інвестиційної програми компанії на 2017 рік. Для цього було створено відповідну комісію з метою забезпечення прозорості та публічності процесу формування інвестиційних програм ПАТ «Чернігівобленерго», до складу якої увійшли представники компанії, місцевої влади та громадськості.

Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач окреслив основні проблемні питання постачання і споживання електроенергії. Навів приклади європейських країн щодо організації роботи і розвитку енергетичної сфери, а також розповів про можливості запровадження європейських практик на українському енергоринку.

Разом з тим, Володимир Ткач відмітив, що компанія, де працює близько 3,5 тис людей, обслуговує майже 35 тис кілометрів ліній електропередач,. Він також запропонував членам комісії і депутатському корпусу обласної ради обговорити можливості запровадження на Чернігівщині, а саме у місті Ніжин, індивідуального електроопалення, яке буде вперше застосоване в Україні.

Головуючий на комісії висловив впевненість, що завдяки спільним зусиллям компанії і влади вдасться реалізувати всі плани із залучення інвестицій в енергетичну сферу Чернігівщини.

Ігор Синявський у своєму виступі зазначив, що проектами змін до інвестиційної програми передбачається значне збільшення коштів, більш ніж на 175 млн грн, які планується направити в першу чергу на модернізацію і реконструкцію електричних мереж, придбання програмних комплексів для забезпечення безпеки підприємтсва. Загалом роботу з покращання розподільних мереж планується виконати у Чернігівському, Бахмацькому, Ріпкинському і Талалаївському районах, містах Чернігові та Ніжині. Значна увага приділятиметься модернізації підстанцій у Козелецькому і Ріпкинському районах, що дозволить значно покращити надійність енергопостачання жителів Чернігівської області.

Валентин Мельничук зауважив про необхідність співпраці «Чернігівобленерго» з Чернігівським технологічним університетом, використовуючи його наукові розробки.

Дмитро Іванов відмітив, що розроблені програми з енергоефективності мають працювати спільно з програмами муніципальними. За словами депутата обласної ради, в комплексі це дасть змогу опрацювати і знайти всі слабкі місця, що в подальшому сприятиме покращанню надання енергетичних послуг.

Після жвавого обговорення члени комісії дійшли висновку підтримати зазначені зміни до проектів і підписали відповідний протокол.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Що роблять громади області з тисячами тонн відходів від руйнувань через війну 15:41

На сьогодні у Чернігівській області обліковується 16,7 тисячі тонн відходів від руйнувань, що утворилися внаслідок пошкодження будівель та споруд під час бойових дій, терористичних актів, диверсій, а також під час робіт з ліквідації їх наслідків.

Для рятувальників з Чернігова запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови 15:29

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС Чернігівщини.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу 15:25

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

Напад на журналістів телеканалу “Дитинець”: рік марного розслідування 09:56

Минуло більше року від резонансного для Чернігова порушення прав журналістів на професійну діяльність.

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею 09:43

У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.