За результатами перевірок аудиторами фіскальної служби донараховано грошових зобов’язань на 44 мільйони гривень
Упродовж першого півріччя поточного року підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 155 документальних перевірок (вдвічі менше, ніж минулого року), з яких планових - 38 та позапланових - 117.
За їх результатами донараховано грошових зобов’язань суму 44 млн. гривень.
На даний час з донарахованих сум сплачено (погашено) до Зведеного бюджету понад 23 млн. гривень, з яких 5,6 млн. грн. надійшло до місцевого бюджету.
Крім того, за результатами перевірок суб’єктам господарювання зменшено збитки на суму понад 36 млн. грн. та зменшено від’ємне значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з податку на додану вартість на суму близько 8 млн. гривень.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.