Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 20:13:04

Рятувальники двічі залучались для проведення невідкладних робіт з деблокування постраждалих у ДТП

14.07.2017   15:41Агенцiя

Впродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області двічі залучались для проведення невідкладних робіт з деблокування постраждалих у ДТП.

МНС

МНС

13 липня о 04:35 у м. Ніжин до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась по вулиці Шевченка. В результаті зіткнення легкового автомобіля "Daewoo Nexia" з мікроавтобусом "Рута" 29-річного пасажира легковика затисло конструкціями понівеченого автомобіля.

Рятувальники 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки за допомогою спецінструменту вивільнили постраждалого та передали медичним працівникам. Каретою швидкої медичної допомоги чоловіка було доставлено до реанімаційного відділення Ніжинської лікарні.

Того ж дня о 22:30 на автодорозі "Київ - Суми - Юнаківка" біля села Харкове Талалаївського району водій автомобіля "Volkswagen Passat" не впорався з керуванням, в результаті чого транспортний засіб з’їхав у кювет та перекинувся.

Для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалось відділення 21-ої Державної-пожежно рятувальної частини у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки. Внаслідок ДТП 47-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, однак від госпіталізації відмовилась.

 
УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression