Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 01:57:59

Як метод аналізу ситуації і спосіб дієвої допомоги

29.05.2012   07:27

Наприкінці минулого тижня чергова виїзна колегія УМВС, перша в цьому році, відбулася в Срібнянському райвідділі внутрішніх справ.

Члени Колегії УМВС на чолі з начальником Управління генерал-майором міліції Олександром Михайликом відвідали цей, один з найвіддаленіших та найменших районів області, з метою ознайомлення зі станом справ на місці, з’ясування існуючих там проблем, їх причин, а також визначення шляхів покращення ситуації.

Перед засіданням колегії, яка була призначена на сімнадцяту годину, керівники відповідних управлінь УМВС: кадрового, матеріального забезпечення та штабу УМВС власноруч ознайомилися з матеріальним станом райвідділу, станом дисципліни та рівнем кадрової роботи, а також провели нараду-навчання з керівниками підрозділів райвідділу. Начальник управління кадрового забезпечення УМВС Юрій Лихошерст разом із заступником начальника райвідділу Романом Зайцем провели стройовий огляд особового складу працівників Срібнянському РВ УМВС.

Перед початком засідання генерал Михайлик зі своїми заступниками особисто обійшов та оглянув будівлі й приміщення райвідділу, пообіцяв матеріально допомогти закінчити ремонт будівлі.

Засідання виїзної колегії почалося з вступного слова начальника УМВС Олександра Михайлика, який зазначив, що керівництво УМВС вирішило провести тут, у Срібному, робочу нараду, щоб особисто, на власні очі побачити стан справ у підрозділі та допомогти райвідділу словом і ділом, бо останнім часом Срібнянський РВ УМВС став “здавати свої позиції”.

Вислухавши доповідь заступника начальника штабу УМВС Миколи Борисенка про результати інспекторської перевірки райвідділу та звіти окремих керівників підрозділів, начальник Управління сказав: “Ми приїхали сюди не карати, а допомагати, і якщо причиною недоліку є об’єктивна проблема – допомога УМВС райвідділу буде гарантована. Це стосується і коштів на ремонт, і методичної допомоги щодо усунення некомплекту особового складу райвідділу. Але якщо ж мова йде про небажання працювати або про роботу не в повну силу, то цю причину будемо виправляти жорсткими управлінськими методами.”

Так, за висновками засідання колегії керівникам деяких підрозділів райвідділу будо оголошено дисциплінарні стягнення та надано місячний термін для усунення виявлених недоліків. Було вирішено відрядити на допомогу працівникам райвідділу досвідчених працівників обласного апарату за окремими, відстаючими напрямками роботи, а також провести найближчим часом відпрацювання району силами УМВС області.

Начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик підкреслив, що найближчим часом відбудуться аналогічні виїзні колегії в інших районах області, де стан справ потребує стабілізації, а показники роботи – покращення. На цьому засідання виїзної колегії УМВС України в Чернігівській області в Срібнянському РВ УМВС завершило свою роботу.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини