Шахраї маскуються під працівників фіскальних органів
У відділі внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що 7 липня зафіксовано численні телефонні дзвінки від невідомих осіб до підприємців міста та області.
Ці особи вимагають кошти від імені керівництва Головного управління ДФС.
Звертаємо вашу увагу! Такі вимоги є провокацією і дискредитують працівників податкових органів.
Своїми діями шахраї не лише наносять збитки суб’єктам господарювання, але й підривають авторитет органів Державної фіскальної служби.
Відділ внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області звертається до суб’єктів господарської діяльності: при отриманні подібних пропозицій або ж інформації про факти зловживання з боку податківців негайно повідомляти на телефон «довіри» відділу: (0462) 668-522.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.