СБУ провела тактико-спеціальне антитерористичне навчання
Тактико-спеціальне антитерористичне навчання з елементами контрдиверсійної боротьби провела на території регіону координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Чернігівській області.
Тренування проходили за участі представників СБУ, Нацполіції, ДСНС, Державної прикордонної служби, ЗСУ та Нацгвардії, органів місцевого самоврядування та інших суб’єктів антитерористичної діяльності.
За сценарієм група диверсантів планувала здійснити теракт на військовому об’єкті, де зберігається зброя та боєприпаси. Умовні «терористи» імпровізували, обираючи тактику поведінки, що дало змогу змоделювати максимально складний розвиток ситуації.
Учасники навчання, в умовах наближених до реальних, теоретично та практично відпрацювали алгоритм протидії диверсійно-розвідувальним групам, нейтралізацію терористів, звільнення заручників та виявлення і знешкодження вибухових пристроїв.
Після завершення тренувань члени координаційної групи АТЦ спільно з іншими учасниками проаналізували результати навчань і визначили питання, за якими відбуватиметься подальша професійна підготовка підрозділів, що залучаються до проведення антитерористичних заходів.
Нагадуємо, що в Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області діє телефон «гарячої ліній» - (0462) 676-208 за яким жителі Чернігівщини можуть повідомляти інформацію щодо виявлення підозрілих предметів, наміри здійснення терористичної, сепаратистської, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності.
Телефон працює цілодобово. Інформація, що надійде, обов’язково буде перевірена.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.