Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 21:58:19

Третє засідання Громадської ради - про організаційні питання та соціальні проблеми

30.06.2017   11:06Агенцiя

Третє засідання нинішньої Громадської ради при облдержадміністрації відбувалося 29 червня доволі динамічно. На порядку денному стояло сім питань, які вдалося розглянути менше ніж за дві години.

Члени Громадської ради підтримали звернення профспілкової організації «Чернігівська профспілка підприємців “Єдність”» про відкликання своєї представниці Світлани Жимолостнової з Громадської ради, затвердили Регламент своєї роботи, вилучили з порядку денного питання про орієнтовний план роботи Громадської ради, вирішили звернутися до голови ОДА з пропозицією включити голів комітетів Громадської ради до колегій та інших консультативно-дорадчих органів структурних підрозділів ОДА.

Найбільш обговорюваними були звернення комітету з питань формування і реалізації державної політики до обласної ради, а також пропозиція комітету охорони та використання культурної спадщини провести зустріч за круглим столом стосовно реконструкції історичної частини Чернігова.

Голова комітету з питань формування і реалізації державної політики Володимир Демиденко озвучив пропозицію обласній раді ініціювати процедуру переведення з державної до комунальної власності мереж енергопостачання. На його думку, це не лише має принести додаткові кошти до бюджетного кошика, а й позитивно вплинути на стан самих мереж. У своєму виступі він посилався на позитивний досвід Славутича, до бюджету якого енергопостачальні організації сплачують щомісяця по кілька мільйонів гривень.

Голова іншого комітету Костянтин Ягодовський запропонував за ініціативи Громадської ради при ОДА провести 6 липня зустріч за круглим столом, де з’ясувати, на якій підставі міська рада Чернігова оголосила тендер на проведення робіт з реконструкції парку Коцюбинського у Чернігові, якщо ця територія перебуває у державній власності. Члени Громадської ради підтримали обидві ці пропозиції.

Не залишились вони байдужими й до долі працівників та пацієнтів одинадцятого відділення Обласної психоневрологічної лікарні, розташованого в обласному центрі на вулиці Мазепи, 3. Приміщення цієї медустанови перебуває у вкрай незадовільному стані, а колектив побоюється скорочень внаслідок оптимізації мережі.

Попри запевнення керівників галузі охорони здоров’я області, що колектив нічого й нікого не втратить через зміну статусу установи, на засіданні Громадської ради було вирішено ініціювати створення робочої групи при постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО. До робочої групи делеговано сім представників Громадської ради.

Останнім було затвердження бланку посвідчення члена Громадської ради при ОДА. Для цього навіть довелось вносити зміни до порядку денного, оскільки спочатку передбачалося, що такий документ видаватиметься тільки членам Президії. Але тепер, за рішенням Громадської ради, відповідне посвідчення матимуть всі її члени, які того забажають.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 56 нових випадків COVID-19

Виявлено 56 нових випадків COVID-19 15:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 вересня в області зафіксовано 56 нових випадків COVID-19.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 110 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 110 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:08

Упродовж минулого тижня з 21 по 28 вересня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Представники туристичної галузі Чернігівщини отримали відзнаки

Представники туристичної галузі Чернігівщини отримали відзнаки 15:00

Напередодні Всесвітнього дня туризму у Чернігівській ОДА привітали кращих представників туристичної галузі області, які відзначають своє професійне свято 27 вересня.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:53

28 вересня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво?

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво? 12:26

Отримання свідоцтва про народження дитини є своєрідною путівкою у життя. Більшість батьків знають, що задля успішної реалізації права малюка на перший документ, требазвернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану з відповідним пакетом паперів, зокрема з медичного закладу, де народилося чадо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини