Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 вересня, 02:57:27

Третє засідання Громадської ради - про організаційні питання та соціальні проблеми

30.06.2017   11:06Агенцiя

Третє засідання нинішньої Громадської ради при облдержадміністрації відбувалося 29 червня доволі динамічно. На порядку денному стояло сім питань, які вдалося розглянути менше ніж за дві години.

Члени Громадської ради підтримали звернення профспілкової організації «Чернігівська профспілка підприємців “Єдність”» про відкликання своєї представниці Світлани Жимолостнової з Громадської ради, затвердили Регламент своєї роботи, вилучили з порядку денного питання про орієнтовний план роботи Громадської ради, вирішили звернутися до голови ОДА з пропозицією включити голів комітетів Громадської ради до колегій та інших консультативно-дорадчих органів структурних підрозділів ОДА.

Найбільш обговорюваними були звернення комітету з питань формування і реалізації державної політики до обласної ради, а також пропозиція комітету охорони та використання культурної спадщини провести зустріч за круглим столом стосовно реконструкції історичної частини Чернігова.

Голова комітету з питань формування і реалізації державної політики Володимир Демиденко озвучив пропозицію обласній раді ініціювати процедуру переведення з державної до комунальної власності мереж енергопостачання. На його думку, це не лише має принести додаткові кошти до бюджетного кошика, а й позитивно вплинути на стан самих мереж. У своєму виступі він посилався на позитивний досвід Славутича, до бюджету якого енергопостачальні організації сплачують щомісяця по кілька мільйонів гривень.

Голова іншого комітету Костянтин Ягодовський запропонував за ініціативи Громадської ради при ОДА провести 6 липня зустріч за круглим столом, де з’ясувати, на якій підставі міська рада Чернігова оголосила тендер на проведення робіт з реконструкції парку Коцюбинського у Чернігові, якщо ця територія перебуває у державній власності. Члени Громадської ради підтримали обидві ці пропозиції.

Не залишились вони байдужими й до долі працівників та пацієнтів одинадцятого відділення Обласної психоневрологічної лікарні, розташованого в обласному центрі на вулиці Мазепи, 3. Приміщення цієї медустанови перебуває у вкрай незадовільному стані, а колектив побоюється скорочень внаслідок оптимізації мережі.

Попри запевнення керівників галузі охорони здоров’я області, що колектив нічого й нікого не втратить через зміну статусу установи, на засіданні Громадської ради було вирішено ініціювати створення робочої групи при постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО. До робочої групи делеговано сім представників Громадської ради.

Останнім було затвердження бланку посвідчення члена Громадської ради при ОДА. Для цього навіть довелось вносити зміни до порядку денного, оскільки спочатку передбачалося, що такий документ видаватиметься тільки членам Президії. Але тепер, за рішенням Громадської ради, відповідне посвідчення матимуть всі її члени, які того забажають.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Прославляємо ніжинський огірок

Прославляємо ніжинський огірок 17:36

У Ніжині можна не лише дізнатись чимало цікавого з історії краю, але й відпочити на святкових заходах, які стали традиційними для нашого міста.

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря 17:18

Минулого тижня, у рамках розробки проекту з укріплення схилу та пагорбу біля Єлецького монастиря здійснювалися роботи з дослідження ґрунтів на зазначеній ділянці.

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника 17:09

16 вересня у Чернігівському "Міському Палаці культури імені В'ячеслава Радченка" відбулося урочисте відкриття унікальної виставки відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвяченої Дню рятівника.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини