Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 00:34:11

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

29.06.2017   10:09Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 28 червня до 8:00 29 червня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 6 дорожньо-транспортних пригод та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 7 осіб постраждало.


Дорожньо-транспортні пригоди – 6:

- в м. Прилуки по вул. Київській поблизу будинку №250 о 23 год. 30 хв. 27 червня водій автомобіля "Део", дані встановлюються, здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження;

- в м. Чернігові на перехресті вулиць 1-го Травня та Мерес’єва о 09 год. 55 хв.  28 червня водій автомобіля "Mitsubishi Outlander" здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та доставлений до Чернігівської міської лікарні №2, після медичного огляду і надання медичної допомоги був відпущений до дому;

- в с. Вербичі Ріпкинського району о 10 год. 22 хв. 28 червня водій автомобіля "ЖАК" здійснив зіткнення з мотоциклом "BMW K1200LT". Внаслідок пригоди водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження;

- в м. Чернігові на перехресті вулиць Пухова та. Всіхсвятської о 12 год. 35 хв. 28 червня водій автомобіля "ВАЗ-21063" здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист, 2006 року народження, отримав тілесні ушкодження та доставлений до Чернігівської обласної дитячої лікарні;

- в м. Чернігові по вул. Толстого біля будинку №108 о 14 год. 30 хв. 28 червня водій автомобіля "ВАЗ-21011" здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ-2101". Внаслідок пригоди водій автомобіля "ВАЗ-2101" отримав тілесні ушкодження та доставлений до Чернігівської міської лікарні №2, після медичного огляду і надання медичної допомоги був відпущений до дому;

- поблизу с. Івківці Прилуцького району о 18 год. 10 хв. 28 червня водій автомобіля "Mazda" не впорався з керуванням, з’їхав на праве узбіччя дороги та здійснив зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій та пасажир автомобіля отримали тілесні ушкодження;


Пожежі – 10, з них 3 пожежі в житловому секторі, 5 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 1,0307 га та 2 інші пожежі.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 28 червня до 20 години 29 червня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 13-17º тепла, вдень 27-32º тепла.
По Чернігову температура вночі 15-17º тепла, вдень 29-31º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини