Недотримання правил пожежної безпеки призвела до загибелі 54-річного чоловіка
21 червня о 00:20 до Служби порятунку "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Кусії.

За викликом до місця пригоди прибуло відділення 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини. У зв`зку з пізнім виявленням пожежі та поривчастим вітром, на момент прибуття бійців ДСНС вогонь встиг перекинутися на поруч розташовані будинки. О 00:57 займання локалізували, а о 04:00 - ліквідували.
В будинку звідки почалась пожежа вогнеборцями було виявлено тіло чоловіка без ознак життя. Ним виявився 54-річний господар помешкання. Вогнем знищено два житлових будинки, ще одну нежитлову споруду частково пошкоджено.
До ліквідації пожежі залучалось 6 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки.
У зв’язку з цим, рятувальники Держслужби України з надзвичайних ситуацій застерігають: щоб уникнути пожежі й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем. Ні в якому разі не паліть у помешканнях, особливо після вживання алкоголю, ретельно гасить недопалки й сірники.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).