Слідчому поліції повідомлено про підозру в службовому підробленні
Виконуються необхідні слідчі дії, спрямовані на повне та неупереджене розслідування обставин вказаної події.
Слідчим відділом прокуратури Чернігівської області повідомлено про підозру правоохоронцю у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача та внесення службовою особою завідомо неправдивих відомостей до офіційного документа).
Досудовим розслідуванням встановлено, що у червні 2016 року слідчий поліції, складаючи під час огляду місця події процесуальний документ, вніс до нього недостовірні відомості щодо виявлених предметів та присутності понятих.
Наразі слідство триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.