Сміттєзвалище таки підпалили?
Сьогодні на ранковій нараді в мерії міський голова Владислав Атрошенко висловив подяку працівникам управління ДСНС в Чернігівській області за проведення оперативного гасіння пожежі на сміттєзвалищі Масани.

Нагадаємо, пожежа сталася в ніч з суботи на неділю о 02 годині 45 хвилин. Тоді на місце події виїхало п’ять пожежно-рятувальних підрозділів та 15 чоловік особового складу. Більше 14 годин #пожежники боролися з загорянням, загальна площа якого склала 0,05 га.
«Поруч з місцем виникнення пожежі проходить польова дорога, доступ до цього місця вільний. Вогонь почав розповсюджуватися знизу й підіймався по схилу звалища вгору, поступово просуваючись вглиб звалища», - розповів начальник міського відділу управління ДСНС в Чернігівській області Петро Дьогтяр.
«На сьогоднішній день осередків тління на території сміттєзвалища немає. Вчора до Чернігівського районного відділення поліції було передано акт, де імовірною причиною пожежі вказано підпал. Для встановлення необхідно проводити відповідні слідчі дії», - підкреслив Петро Дьогтяр.
Новий Чернiгiв
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.