На ринку праці Чернігова та області ціннуються водії, трактористи, слюсарі, продавці, кухарі, швачки
Протягом січня-травня 2017 року послугами державної служби зайнятості в області скористалося 24,5 тис. безробітних.
За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, кожного другого безробітного на обліку охоплено активними заходами сприяння зайнятості. Зокрема понад 6 тис. осіб працевлаштовано, 2,3 тис. скеровано на професійне навчання, понад 3 тисячі - залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Станом на 1 червня в області налічувалось 12,5 тис. безробітних – на 12,4% менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 9 осіб.
З поданих цьогоріч роботодавцями до служби зайнятості для укомплектування актуальних вакансій, а це 13,6 тисяч одиниць, 75% потребували «робітничих рук».
В ціні на ринку праці водії, трактористи, слюсарі, продавці, кухарі, швачки. Також є чимало вакансій для людей, які не мають освіти, а саме: підсобні робітники, прибиральники, сторожі, вантажники.
Світлана Шеремет
Останні новини Чернігівщини
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.