Реформована преса - Українській армії
За ініціативи головного консультанта Департаменту інформполітики Адміністрації Президента України О.Бухтатого, фактично - куратора українських ЗМІ, за підтримки Рівненської та Чернігівської облорганізацій НСЖУ, ГО "Асоціація місцевих ЗМІ" Сумської області, Оперативного командування "Захід" МО України та Рівненської ОДА там відбулися заплановані заходи в рамках медіа-акції "Реформована преса - Українській армії".
Її учасники-редакції за свій рахунок випускають - з матеріалів прес-служб військових частин в зоні бойових дій - бригадні газети й надсилають їх туди).
Журналісти обмінювалися досвідом роботи, брали інтерв'ю, нагороджували (найактивніших і найвлучніших!), вручали військовим свої сувеніри, складали плани своєї діяльності щодо продовження і розширення співпраці із захисниками нашої держави - учасниками бойових дій на Сході України.
А ще їм дали можливість постріляти в різні цілі з ПМ, АК-74, РПГ-7, снайперської гвинтівки СВД, покататися на танку, спостерігати імітацію бою з ДРГ противника, скуштувати досхочу солдатської каші, компоту й..., навіть поплавати на бойовому катері й понтоні. На ньому одразу ж було влаштовано імпровізований концерт сумським волонтером, композитором і автором пісень, офіцером-афганцем у минулому Володимиром Щегловим.
Ну і, звичайно ж, потім представники ЗМІ ще дегустували різні сорти пива в чудовому барі "Рівень" перед поверненням додому, обмінювалися адресами й намірами взаємодіяти в напрямі підтримки наших доблесних військових ще активніше.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.