До органаів ДФС області надійшло 400 тисяч звернень про надання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг
За січень – травень 2017 року до податкових органів Чернігівської області надійшло майже 400 тис. звернень від платників податків для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
Із загальної кількості адміністративних послуг – 64 відсотка (255,3 тис.) надано через Центри обслуговування платників.
Найбільш затребуваною була послуга видачі картки платника податків. За нею звернулося понад 17 тис. осіб. На другому місці послуга надання витягу з реєстру платників єдиного податку – більше 4 тис. послуг.
Також, значну кількість було надано наступних послуг: реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 3,5 тис., реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 2,8 тис., реєстрація платника єдиного податку – 2 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – трохи більше 1 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 0,9 тисяч.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.