Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 22:39:32

Патрульні знайшли чоловіка, якого підозрюють у завданні ножових поранень

10.06.2017   13:23

9 червня близько третьої ночі на лінію «102» надійшов виклик про нанесення тілесних ушкоджень двом людям. За вказаною адресою негайно виїхав екіпаж патрульної поліції.

Коли поліцейські приїхали на місце, до них звернулась 30-річна жінка, яка повідомила, що ввечері до них із цивільним чоловіком додому завітав знайомий.

Під час розпиття алкогольних напоїв між чоловіком заявниці та гостем виникла сварка через ревнощі. В результаті конфлікту співмешканець заявниці завдав ножових поранень знайомому й самій жінці, після чого пішов із квартири у невідомому напрямку.

Патрульні одразу викликали швидку медичну допомогу, після чого поговорили зі свідками й оглянули прилеглу територію. Неподалік від будинку заявниці правоохоронці знайшли схожого за прикметами чоловіка.

Постраждалі вказали на нього, як на нападника. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.