Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 08 червня до 8:00 09 червня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В м. Прилуки по вул. Котляревського близько 1 год. 40 хв. 8 червня водій автомобіля "ВАЗ 21099", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та здійснив зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій та пасажир отримав тілесні ушкодження.
Пожежі – 4, з них 2 пожежі в житловому секторі (загинули 2 особи), 1 пожежа на об’єкті та 1 пожежа на транспорті.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 8 червня до 20 години 9 червня очікується мінлива хмарність, місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 11-16º тепла, вдень 20-25º тепла.
По Чернігову невеликий короткочасний дощ, температура вночі 12-14º тепла, вдень 23-25º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.