Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 11:14:50

Українець їхав через кордон з набоями…

08.06.2017   11:14

Вчора, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» при оформленні на виїзд з України автомобіля KIA спрацювала службова собака Честер.

При більш детальному огляді автомобіля, прикордонним нарядом спільно зі співробітником митниці у підлокітнику між передніми сидіннями виявлено 35 набоїв до пістолета травматичної дії калібром 9 мм.

Відносно правопорушника складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, а самі набої вилучено.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В. Дудко

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

"Любеч. Ілюстрована історія" презентована в бібліотеці 11:09

9 жовтня 2025 року у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація науково-популярного видання "Любеч. Ілюстрована історія", авторами якої є любечани Сергій Граб та Анатолій Федорченко.

Infocrime Чернігів: маніпуляції та фейки вересня 11:06

За перший місяць моніторингу проєктом Infocrime Чернігів було виявлено 273 матеріали, що містять ознаки маніпуляцій або є фейками.

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи 10:53

Чернігівці військові, які боронять Україну та мають статус учасників бойових дій, можуть отримати знижку на оплату комунальних послуг. Як оформити пільгу та які документи потрібні — роз’яснюють експерти Юридичного Гончаренко центру.

Розкажи про ветеранські гранти…

Розкажи про ветеранські гранти… 09:50

По всій Україні наразі триває національна кампанія з інформування громадськості про можливість отримання гранту від держави на створення або розвиток бізнесу для ветеранів (ветеранок), осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя. Гранична сума гранту - 1 млн грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини