Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 04:09:51

Оздоровлення дітей - у центрі уваги

03.06.2017   11:13

Готовність закладів області до літньої дитячої оздоровчої кампанії обговорили учасники виїзної наради, яку провела заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 1 червня в Ніжині.

У заході взяли участь керівники Ніжинської міської ради, Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та його структурних підрозділів, Тристоронньої соціально-економічної ради, очільники закладів відпочинку і оздоровлення дітей та учнівської молоді всіх форм власності.

Учасники зібрання розглянули ряд питань щодо дотримання санітарного законодавства та вимог нормативних документів у сфері захисту прав споживачів. Особлива увага акцентувалась на забезпеченні належних умов для перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку під час оздоровчої дитячої кампанії.

– Пріоритетом країни, яка дбає про своє майбутнє, є збереження та поліпшення здоров’я населення, у першу чергу дитячого. Тому питання безпечного перебування дітей в оздоровчих закладах, забезпечення їх повноцінного відпочинку та оздоровлення, попередження виникнення гострих кишкових інфекційних хвороб та масових харчових отруєнь в організованих дитячих колективах є одним з основних наших завдань,– наголосила Наталія Романова.

У ході обговорення вирішено активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками і дітьми стосовно дотримання правил гігієни та правильної поведінки у разі травмування, укусів тварин і комах.

Також наголошувалось на обов’язковому проведенні заходів з профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій, отруєнь, дитячого травматизму, зокрема контролю за роботою харчоблоків, організацією харчування, дотриманням температурного режиму в приміщеннях, фізичним вихованням і загартовуванням дітей, дотриманням фізіологічних норм навантаження при проведенні спортивних змагань і трудової діяльності у закладах оздоровлення дітей.

– Варто не забувати про якість та безпеку харчових продуктів. Тому при їх закупівлі через систему ProZorro в розділі «технічні завдання» необхідно вказувати вимогу – наявність експертного висновку, що видається державною акредитованою лабораторією, – зазначив в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Сергій Чаплієв

Крім того, учасники наради вирішили створити комісії у складі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, профспілок, громадських організацій для здійснення моніторингу оздоровлення та відпочинку дітей.

Також учасники наради обговорили можливі напрямки співпраці на територіальному рівні з Тристоронньою соціально-економічною радою, в тому числі при організації оздоровчої дитячої кампанії.

 
За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини