Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 червня, 12:56:12

Оздоровлення дітей - у центрі уваги

03.06.2017   11:13

Готовність закладів області до літньої дитячої оздоровчої кампанії обговорили учасники виїзної наради, яку провела заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 1 червня в Ніжині.

У заході взяли участь керівники Ніжинської міської ради, Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та його структурних підрозділів, Тристоронньої соціально-економічної ради, очільники закладів відпочинку і оздоровлення дітей та учнівської молоді всіх форм власності.

Учасники зібрання розглянули ряд питань щодо дотримання санітарного законодавства та вимог нормативних документів у сфері захисту прав споживачів. Особлива увага акцентувалась на забезпеченні належних умов для перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку під час оздоровчої дитячої кампанії.

– Пріоритетом країни, яка дбає про своє майбутнє, є збереження та поліпшення здоров’я населення, у першу чергу дитячого. Тому питання безпечного перебування дітей в оздоровчих закладах, забезпечення їх повноцінного відпочинку та оздоровлення, попередження виникнення гострих кишкових інфекційних хвороб та масових харчових отруєнь в організованих дитячих колективах є одним з основних наших завдань,– наголосила Наталія Романова.

У ході обговорення вирішено активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками і дітьми стосовно дотримання правил гігієни та правильної поведінки у разі травмування, укусів тварин і комах.

Також наголошувалось на обов’язковому проведенні заходів з профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій, отруєнь, дитячого травматизму, зокрема контролю за роботою харчоблоків, організацією харчування, дотриманням температурного режиму в приміщеннях, фізичним вихованням і загартовуванням дітей, дотриманням фізіологічних норм навантаження при проведенні спортивних змагань і трудової діяльності у закладах оздоровлення дітей.

– Варто не забувати про якість та безпеку харчових продуктів. Тому при їх закупівлі через систему ProZorro в розділі «технічні завдання» необхідно вказувати вимогу – наявність експертного висновку, що видається державною акредитованою лабораторією, – зазначив в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Сергій Чаплієв

Крім того, учасники наради вирішили створити комісії у складі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, профспілок, громадських організацій для здійснення моніторингу оздоровлення та відпочинку дітей.

Також учасники наради обговорили можливі напрямки співпраці на територіальному рівні з Тристоронньою соціально-економічною радою, в тому числі при організації оздоровчої дитячої кампанії.

 
За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини