Поліція затримала дует крадіїв каналізаційних люків
До чергової частини Чернігівського відділу поліції зателефонував чернігівець та повідомив, що невідомі чоловік та жінка викрали та тягнуть в невідомому напрямку каналізаційний люк.
Трохи більше тижня тому правоохоронці «на гарячому» затримали одного викрадача каналізаційних люків. І знову повідомлення про викрадення. Але цього разу йшлося про двох викрадачів, чоловіка та жінку.
Вони викрали люк поблизу проїжджої частини, не замислюючись над тим, що їх дії можуть наробити лиха водіям та пішоходам.
Поліцейські карного розшуку Чернігівського відділу поліції почали відпрацьовувати територію, де було скоєно викрадення, адже далеко відійти викрадачі з такою ношею не змогли б.
До об’єктів відпрацювання потрапив і пункт прийому металобрухту. Приймальник підтвердив факт збуту та повідомив, що заплатив 170 гривень за одиницю. Хоча його вартість становить близько двох тисяч гривень.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів менше ніж за добу поліцейські встановили свідків та очевидців даного кримінального правопорушення, а потім вийшли і на крадіїв.
Як з’ясувалося, ці двоє – жителі одного з сіл Чернігівського району: жінка, 1988 року народження, раніше судима за крадіжки, та чоловік, 1980 року народження, відносно якого вже відкрито кримінальне провадження за крадіжку телефону та зварювального апарату.
Їх затримали та доставили до поліцейського відділку, де вони надали правдиві свідчення. Тим часом люк поліція вилучила та повернула на місце.
За фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Поліцейськими перевіряється причетність кримінального дуету до інших подібних крадіжок.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.