Рота поліції "Чернігів" вирушила у відрядження в зону АТО
Бійці роти поліції особливого призначення «Чернігів» здійснюють чергову планову ротацію особового складу, який несе службу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.
Підтримати бійців перед далекою дорогою до Азовського узбережжя прийшли побратими, друзі і родичі правоохоронців. І хоча вони їдуть на Донбас далеко не вперше, близькі не приховували свого хвилювання.
Проводжаючи бійців на Донбас, т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Дмитро Лось закликав бійців проявляти пильність під час несення служби, обов’язково прикривати один одного на спецопераціях та усіляко допомагали місцевому населенню. Дмитро Олександрович повідомив, що зона відповідальності чернігівських поліцейських на Донеччині, вочевидь, зміниться: замість сьогоднішніх обов’язків з охорони стратегічних об’єктів бійцям роти буде доручено нести службу на блок-постах.
Морально підтримати бійців та виконати почесну місію прибув на церемонію проводів поліцейських у довготривале відрядження на Схід голова профспілки атестованих співробітників поліції ГУНП в Чернігівській області Ігор Поплавський. Він висловив побажання успішної служби, а також вручив трьом поліцейським відзнаки цього громадського об’єднання — медалі «Відвага та мужність».
Побратими, родичі і друзі побажали бійцям гідно виконати поставлені задачі та з честю повернутися додому. Живими та здоровими.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.
Юні програмісти Чернігівщини на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 14:39
Віра у власні сили та щоденна інтелектуальна праця відкривають безмежні горизонти можливостей.