Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 02:55:29

Власна необережність призвела до загибелі 75-річного чоловіка

30.05.2017   07:39

29 травня о 07:50 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі Чернігівської області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Бахмач, що за 10 км від райцентру.

Оперативно за викликом прибуло відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частин. На цей час в будинку спостерігалось щільне задимлення. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору о 08:05 пожежу локалізували та о 08:45 - остаточно ліквідували.

Під час гасіння в одній із кімнат помешкання на ліжку вогнеборці виявили тіло чоловіка без ознак життя. Ним виявився 75-річний господар оселі.

Ймовірніше за все, причиною трагедії послужила необережність загиблого під час паління.

Всього до ліквідації пожежі залучалось 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки.

У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до громадянам бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, не допускайте паління в ліжку, ретельно гасіть недопалки й сірники.

   
У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.