Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 17:55:21

"Етика поведінки державного службовця" - тема, на яку говорили працівники відділів ДВС і РАЦСу області

29.05.2017   14:48Агенцiя

З 24 квітня по 24 травня структурні підрозділи Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби та державної реєстрації актів цивільного стану проводили тематичні зустрічі з нагоди місяця етичної поведінки державних службовців.

Формат зустрічей – круглі столи, наради, лекції, тренінги тощо.

Так, активну участь в обговоренні етичних канонів, стандартів етичної поведінки, принципів доброчесності у діяльності державних службовців прийняли та провели навчальні заходи працівники відділів ДВС Бобровицького, Борзнянького, Ічнянського, Коропського, Ніжинського, Носівського, Ріпкинського, Семенівського, Срібнянського, Талалаївського, Чернігівського, Сновського районів та міста Чернігова, а також спеціалісти відділів ДРАЦС Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського, Городнянського, Коропського, Корюківського, Менського, Носівського, Ріпкинського, Семенівського, Срібнянського, Талалаївського районів та міста Чернігова.

В рамках згаданої теми обговорювались і питання атикорупційного законодавства, правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».