Під впливом алкоголю та старих образ двоє близьких родичів розсварилися до різанини
25 травня до чергової частини Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення від місцевої жительки про те, що її колишній чоловік вдарив ножем у живіт її дорослого сина.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції та «швидка», яка доставила пораненого в реанімацію для проведення операції. Медики констатували у пацієнта проникаюче ножове поранення з ушкодженням печінки.
Розібравшись в ситуації, кримінальна поліція встановила всі обставини інциденту. У квартирі, де разом проживають колишні чоловік з дружиною та їх син, увечері відбулася розмова на підвищених тонах між сином та батьком.
Обоє вже знаходилися під дією алкоголю, тому привід для сварки знайшовся швидко. Коли вербальні аргументи скінчилися, батько схопився за ніж і завдав ним удару синові в живіт.
Батько від поліції не ховався, свою вину визнав та надав правдиві свідчення. В порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України підозрюваний затриманий до ізолятора тимчасового тримання. З місця події експерт вилучив кухонний ніж та одяг з плямами бурого кольору.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.
Корюківські поліцейські, ветеран російсько-української війни та волонтери Червоного Хреста провели для дітей урок інклюзивності 14:47
Начальник сектору дотримання прав людини Корюківського райвідділу поліції спільно з волонтерами Корюківської філії Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України організували для дітей пізнавальний захід, присвячений інклюзивності, взаємоповазі та підтримці людей, які мають порушення здоров’я чи мобільності.
На регіональній діалоговій платформі стейкхолдерів окреслили перспективи для молоді 14:15
Ефективна професійна орієнтація школярів є основою для успішного економічного розвитку країни. Сучасність вимагає від освітніх інституцій та роботодавців гнучкості та впровадження нових підходів до кар'єрного консультування.
У Чернігові пройшов Всеукраїнський олімпійський день 13:22
Щороку Олімпійський день проходить у майже 200 країнах світу з нагоди створення Міжнародного Олімпійського Комітету та об’єднує сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя у різних куточках України.
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.