Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 13:47:10

На вимогу прокуратури зобов’язано органи влади привести у відповідність до вимог закону об’єкти благоустрою дитячого дозвілля

25.05.2017   07:53Агенцiя

Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, органами прокуратури області пред’явлено до суду 7 позовів про визнання протиправною бездіяльність органів місцевого самоврядування та зобов’язання їх забезпечити належний облік, інвентаризацію та паспортизацію об’єктів благоустрою дитячого дозвілля.

Необхідність звернення з позовами вказаної категорії виникло через неналежне утримання дитячих майданчиків органами місцевого самоврядування.

Зокрема встановлено, що на території Бахмацького, Борзнянського, Варвинського, Коропського, Прилуцького, Сосницького та Ріпкинського районів у місцях проведення дозвілля (площах, парках, прибудинкових територіях) розташовано більше 44 спортивних або ігрових дитячих майданчиків загального користування вартістю понад 800 тис грн.

Водночас органами місцевого самоврядування облік, інвентаризації та паспортизацію вказаних об’єктів не проведено, що призводить до занедбаного їх стану та створення небезпечних умов використання.

Наразі судами задоволено 5 позовів місцевих прокуратур про приведення у відповідність до вимог законодавства функціонування 16 дитячих майданчиків вартістю 650 тис грн.

Судовий розгляд інших триває.

Довідково: згідно із ст. 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані проводити згідно з планами, затвердженими органами державної влади чи місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об'єктів благоустрою (їх частин).

Елементами об’єктів благоустрою є обладнання дитячих, спортивних та інших майданчиків (ст. 21 Закону).


Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини