Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура"): відродження козацьких традицій
Тридцять три рої-переможці з районів та міст Чернігівщини днями зібралися на базі дитячого табору «Юний турист», що в Количівці Чернігівського району, для участі в ІІ (обласному) етапі гри Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Вже традиційно щороку учні шкіл області облаштовують тут наметове містечко. Для них передбачені командні ігри військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування.
Привітати учасників цьогорічних змагань та побажати їм успішної гри на відкриття заходу завітали член Ради з питань національної єдності при Президентові України, директор Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження» Тарас Рондзістий, начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, голова обласного штабу гри «Сокіл» («Джура») Микола Конопацький, головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Альберт Черешко.
До заходу також долучилися представники громадської організації «Єдина родина Чернігівщини».
Всі бажали учасникам змагань якнайкраще продемонструвати свої фізичні здібності та знання української історії, бути достойними наслідувачами козацьких традицій і бойового козацького духу.
На добрі справи й успішну гру благословив юних соколят клірик Собору Святої великомучениці Катерини Української Православної Церкви Київського патріархату Отець Миколай.
На відкритті заходу разом з ройовими урочисту ватру запалив учасник АТО Олександр Василенко, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Для роїв провели спеціальні тренінги на формування командної взаємодії, підсумком чого стало виготовлення різнобарвної карти чернігівської області «Джура єднає». Також відбувся патріотичний захід «Хоробрі серця» та мистецький вечір «Ми таланти твої, Україно!».
До речі, гра триватиме до 25 червня. За її підсумками буде визначено команду, яка представлятиме Чернігівщину на всеукраїнському етапі.




За інформацією Управління освіти і науки
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.