Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 23:26:39

Процес повернення платникам бюджетних коштів здійснюється прозоро та автоматично

18.05.2017   12:30Агенцiя

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що у квітні почав працювати Реєстр заяв про суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Формування Реєстру здійснюється автоматично на підставі повідомлень Державної фіскальної служби та Казначейства. Дані Реєстру оприлюднюються на офіційному веб сайті Міністерства фінансів України.

Завдяки цьому суб’єкти господарювання в режимі он-лайн можуть відслідкувати всю процедуру відшкодування – від подачі заявки до зарахування коштів на рахунок.

Так, першими відомостями у Реєстрі були суми ПДВ по декларації за лютий 2017 року. Платниками Чернігівщини до повернення на рахунки було заявлено 137,3 млн. грн. податку на додану вартість. Усі суми суб’єкти господарювання отримали у квітні в рамках законодавчих процедур за результатами камеральних перевірок поданої звітності.

Таким чином зроблено іще один важливий крок до виключення впливу людського фактору на процеси адміністрування податків.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.