Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 06:01:41

Сума наданої застрахованим особам Чернігівщини матеріальної допомоги становить 40,6 млн. грн.

17.05.2017   10:39Агенцiя

16 травня відбулася спільна нарада Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Чернігівській області.

Перед учасниками наради виступив новопризначений начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області В.П.Нашиванько, який у своєму виступі розповів присутнім про подальші кроки щодо проведення процедури реорганізації вищезазначених Фондів соціального страхування.   

Після цього відбулася нарада директорів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яка пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції відділення П.І.Савича.

На ній розглянуто питання про підсумки виконання Тимчасового розпису доходів та видатків  обласного відділення Фонду за І квартал 2017 року, про підвищення ефективності перевірок страхувальників і про аналіз показників та причин тимчасової непрацездатності застрахованих осіб за І квартал 2017 року в розрізі робочих органів відділення, з якими відповідно виступили Л.М.Пошкребнєва, начальник фінансово – економічного відділу, Попелуха С.А., начальник контрольно – ревізійного відділу та В.А.Донець, начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг.

На нараді, зокрема, зазначалося, що в обласному відділенні Фонду станом на 01.04.2017 року на обліку перебуває 59 668 страхувальників. Їх кількість з початку року збільшилась на 1 239.
На І квартал поточного року було затверджено Тимчасовий розпис доходів і видатків відділення Фонду. Виконання його доходної частини склало 247,5 тис. грн. Витратна частина склала 45,9 млн. грн., у тому числі на виплату допомог: по тимчасовій непрацездатності – 29,5 млн. грн., по вагітності і пологах – 10,9 млн. грн. Загалом, сума нарахованих страхувальниками допомог (з урахуванням пільг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи), дорівнює 40,6 млн. грн. На фінансування оздоровчих заходів (придбання путівок в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України, які виділяються лікувально-профілактичним закладам області, для відновлення здоров’я хворих застрахованих осіб, що направляються на санаторний етап лікування) використано кошти в сумі 1,5 млн. грн. реабілітацію отримали 123 застрахованих осіб.

Страхувальниками, за І квартал надано 7 576 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення, моніторинг яких проводився щоденно, на загальну суму 40,6 млн. грн. Всі вони профінансовані. Працює механізм упередження та виявлення неправомірних витрат по невиробничому травматизму при опрацюванні заяв-розрахунків і проведенні перевірок страхувальників. Результатами проведених заходів є упередження неправомірного віднесення витрат за рахунок коштів Фонду по 30 страхових випадках на суму 48,6 тис. грн.

Спеціалісти відділення уважно стежать за дотриманням порядку використання наданих страхувальникам коштів.

За результатами 478 перевірок страхувальників, в тому числі 133 позапланових, нараховано фінансових (штрафних) санкцій на загальну суму 236 364,63 грн., з яких сплачено 95,7 % або 226 085,48 грн.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи дирекцій в умовах реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України.
                            

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.