Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 12:45:54

Чернігівський міський голова провів особистий прийом громадян

13.05.2017   15:26

11 травня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів особистий прийом громадян.

За інформацією начальника відділу звернень громадян міської ради Олени Редчиць, на прийом до міського голови записалися мешканці міста з приводу п’яти індивідуальних та колективних звернень.

Одне з колективних звернень стосувалося демонтажу малих архітектурних форм по вул. Рокоссовського, 16. У зв’язку з припиненням права постійного користування цією земельною ділянкою КП «Паркування та ринок», підприємці, які здійснювали там торгівельну діяльність, зобов’язані її звільнити. Підприємці стурбовані перспективою залишитись без заробітку і вимагали надання їм нових місць для торгівлі.

Обговорення цього питання вийшло дуже гострим та тривалим. Міський голова запропонував заявникам кілька шляхів його вирішення, на що вони пообіцяли дати свою відповідь пізніше.

Інші звернення, з якими чернігівці прийшли на особистий прийом до міського голови цього разу, стосувалися капітального ремонту даху в будинку по вул. Гонча, 84, реконструкції скверу ім. Б. Хмельницького, звільнення Державної виправної колонії № 44 від сплати податку на землю, пропозицій щодо проведення в нашому місті масових культурних заходів.
 

Останні новини Чернігівщини

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту "Клуб книгомандрівників" 11:23

Гостем бібліотеки цього разу став відомий спортсмен, призер Чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля.