Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 01:01:17

Піротехніки ДСНС знищили 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

13.05.2017   07:56Агенцiя

11 травня о 09:30 до Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, що поблизу с. Слабин Чернігівського району на відкритій території було виявлено предмет, за ознаками схожий на гранату.

На нього натрапили місцеві жителі, які проводили вирубку чагарників. Всі роботи негайно були припинені, а місце знахідки охоронялося співробітниками Національної поліції.

Фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного У ДСНС ідентифікували небезпечну знахідку, як ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни. Під час додаткового обстеження прилеглої території інших вибухонебезпечних предметів не виявлено. О 12:30 у визначеному місці небезпечну знахідку було знищено шляхом підриву.

Цього ж дня о 10:00 до Служби порятунку "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві поблизу райцентру місцевий житель виявив предмет, схожий на артилерійський снаряд. Місце знахідки було взято під охорону співробітниками Нацполіції.

Сапери У ДСНС України у Чернігівській області, які прибули до місця події, ідентифікували небезпечний предмет, як артилерійський снаряд калібром 152 мм часів минулих війн. Після проведення необхідних робіт та обстеження прилеглої території, піротехніки о 15:40 знищили снаряд у визначеному безпечному місці.

Рятувальники Держслужби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Негайно повідомляйте про подію рятувальників або правоохоронців.  

У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини