Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 10:11:28

Групі осіб, які підозрюються у виготовленні та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів, обрано запобіжний захід – тримання під вартою

08.05.2017   07:44

Завдяки скоординованій процесуальним керівником роботі співробітниками Головного управління Національної поліції в області в рамках кримінального провадження викрито групу осіб, які обґрунтовано підозрюються у незаконному придбанні, виготовленні та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів.

Встановлено, що троє осіб за попередньою змовою між собою незаконно придбавали, виготовляли та у подальшому збували на території м. Сновська особливо небезпечні наркотичні засоби (екстракційний та ацетильований опій).

За результатами проведення санкціонованих судом обшуків, за місцем проживання причетних до злочину осіб, правоохоронцями виявлено та вилучено предмети, які мають доказове значення, засоби вчинення кримінального правопорушення.

На підставі ст. 208 КПК України трьох осіб затримано безпосередньо після вчинення злочину. Ними виявилися два жителі м. Сновська та жителька м. Корюківки.

Зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, виготовлення та збут особливо небезпечних наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Новозаводським районним судом м. Чернігова підозрюваним обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Довідково: за вчинене вказаним вище особам загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.



Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини