Поліція викрила кримінальне правопорушення у бюджетній сфері
Управлінням захисту економіки в Чернігівській області під час відпрацювання використання коштів інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку області викрито факт розтрати бюджетних коштів під час державних закупівель.

Наприкінці минулого року між Борзнянською міською радою та комерційним товариством за результатами відкритих торгів було укладено 2 договори підряду щодо проведення поточного ремонту місцевого дитсадку на загальну суму 1,3 млн. грн.
Тоді ж були складені та підписані акти приймання виконаних будівельних робіт, на рахунок виконавця робіт Борзнянською міською радою було перераховано бюджетні кошти в сумі 1,3 млн. грн., хоча проведені роботи були набагато завищені.
Проведеною ревізією Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області встановлено, що сума, вказана в актах виконаних робіт з поточного ремонту дитячого садка в м. Борзна, завищена на 170 тисяч гривень.
Зловживаючи службовим становищем, посадові особи Борзнянської міської ради та службові особи комерційного товариства внесли та затвердили недостовірні відомості в актах виконаних робіт, що призвело до привласнення бюджетних коштів в сумі 170 тисяч гривень.
В рамках кримінального провадження поліцією проведено санкціоновані обшуки в приміщеннях Борзнянської міської ради, підрядної організації та за місцем мешкання директора комерційного товариства. Вилучено документи та інші докази, які встановлять істину у кримінальному провадженні.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) - караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Управління захисту економіки в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45
Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.
Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42
В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.
Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35
Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».