У Ніжині вкрали пам'ятник Бернесу
Сьогодні у Ніжині вкрали пам'ятник Марку Бернесу. На місці події працює поліція.

Марк Наумович Бернес (справжнє прізвище — Нейман) народився 25 вересня (8 жовтня) 1911 року у Ніжині — радянський кіноактор і співак, видатний шансоньє. Мав звання Народного артиста РРФСР. Лауреат Сталінської премії першого ступеня.
На честь 100-літнього ювілею 13 жовтня 2011 року у Театральному сквері було встановлено бронзовий пам'ятник: скульптори — Володимир Чепелик та Олександр Чепелик, архітектор — Володимир Павленко. В основі пам’ятнику кадр з кінофільму «Два бійці»: Аркадій Дзюбін сидить з гітарою в руках.
Завдяки даному пам'ятнику Графський парк став привабливішим як для жителів міста, так і для туристів.
http://www.uezd.com.ua/onovleno-u-nizhyni-vkraly-pam-yatnyk-bernesu/
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.