Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 06:33:18

Прокуратурою розслідується кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників пункту тимчасового перебування іноземців

02.05.2017   09:20

Чернігівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно працівників пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні за фактом службової недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України).

Як встановлено, 27.04.2017 громадянин Республіки Узбекистан, який утримувався в пункті тимчасового перебування іноземців на підставі постанови суду, під час супроводу до лікувального закладу здійснив втечу.

Зважаючи на правовий статус іноземця, особи, які здійснювали його супровід не виконали усіх необхідних заходів, спрямованих на обмеження свободи вільного пересування, та надали можливість безперешкодно зникнути.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено Чернігівському відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Вживаються заходи, спрямовані на всебічне та повне дослідження всіх обставин справи.

Хід слідства взято на контроль Чернігівською місцевою прокуратурою.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини