Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 18:09:24

Сновській районній газеті "Промінь" – 100 років

29.04.2017   11:32

Голова обласної ради Ігор Вдовенко привітав працівників і ветеранів редакції Сновської районної газети «Промінь» з цієї урочистої нагоди.

У привітанні, зокрема, говориться: «Щиро вітаю вас із 100-річчям від дня виходу в світ першого примірника друкованого літопису Сновщини!

100 років – це не просто ювілей, а копітка праця не одного покоління журналістів при постійному спілкуванні з передплатниками-читачами,  яскраві сторінки творчого життя сновської журналістської спільноти, об'єднаної однією справою і великою любов'ю – до земляків і українського слова.

Сьогодні газета позиціонує себе як самостійний суб'єкт інформаційного простору не лише району і області, а й держави. На її шпальтах у понад ніж 70 авторських рубриках віддзеркалюються найважливіші новини, події, проблеми – пишеться сучасна історія Сновщини доби децентралізації влади і наближення адміністративних послуг до звичайної людини.

Нині творчий колектив редакції працює над номерами одинадцятої тисячі, а його грунтовно виважене слово сприяє вирішенню багатьох проблем територіальної громади, допомагає представницькій і виконавчій владі оперативно реагувати на проблеми, що на часі.

Зичу «Променю» нової сили світла, подальшого розвитку і зростання! Бажаю великих накладів, інноваційних творчих здобутків, вдалих починань, успішних задумів та гострого пера!»

За велику роботу з забезпечення інформаційних потреб населення Сновщини очільник представницької влади Чернігівщини вручив колективу редакції газети «Промінь» Почесну грамоту Верховної Ради України. Крім того, почесними грамотами обласної ради відзначені ветерани районки – Марк Шпекторов і Леонід Шлома.

Ігор Вдовенко також побажав усім працівникам, ветеранам і шанувальникам газети мирного неба, щастя, здоров'я, добробуту та злагоди.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини