Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 03:15:19

Сновській районній газеті "Промінь" – 100 років

29.04.2017   11:32

Голова обласної ради Ігор Вдовенко привітав працівників і ветеранів редакції Сновської районної газети «Промінь» з цієї урочистої нагоди.

У привітанні, зокрема, говориться: «Щиро вітаю вас із 100-річчям від дня виходу в світ першого примірника друкованого літопису Сновщини!

100 років – це не просто ювілей, а копітка праця не одного покоління журналістів при постійному спілкуванні з передплатниками-читачами,  яскраві сторінки творчого життя сновської журналістської спільноти, об'єднаної однією справою і великою любов'ю – до земляків і українського слова.

Сьогодні газета позиціонує себе як самостійний суб'єкт інформаційного простору не лише району і області, а й держави. На її шпальтах у понад ніж 70 авторських рубриках віддзеркалюються найважливіші новини, події, проблеми – пишеться сучасна історія Сновщини доби децентралізації влади і наближення адміністративних послуг до звичайної людини.

Нині творчий колектив редакції працює над номерами одинадцятої тисячі, а його грунтовно виважене слово сприяє вирішенню багатьох проблем територіальної громади, допомагає представницькій і виконавчій владі оперативно реагувати на проблеми, що на часі.

Зичу «Променю» нової сили світла, подальшого розвитку і зростання! Бажаю великих накладів, інноваційних творчих здобутків, вдалих починань, успішних задумів та гострого пера!»

За велику роботу з забезпечення інформаційних потреб населення Сновщини очільник представницької влади Чернігівщини вручив колективу редакції газети «Промінь» Почесну грамоту Верховної Ради України. Крім того, почесними грамотами обласної ради відзначені ветерани районки – Марк Шпекторов і Леонід Шлома.

Ігор Вдовенко також побажав усім працівникам, ветеранам і шанувальникам газети мирного неба, щастя, здоров'я, добробуту та злагоди.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини