Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:22:14

2,6 млн.грн. використано на відновлювальне лікування 217 працюючих громадян Чернігівщини

29.04.2017   09:47Агенцiя

Мета медичної реабілітації – якнайповніше відновлення втрачених можливостей організму, або, якщо це недосяжно, часткове відновлення або компенсація порушеної чи втраченої функції, і у будь-якому випадку – уповільнення прогресування захворювання.

Так, за чотири місяці 2017 року з бюджету Фонду оплачено медичну реабілітацію 217 мешканців Чернігівщини. Витрати на ці цілі склали 2 млн. 587,4 тис. грн.

Безкоштовні путівки на доліковування в 19 різних оздоровниць материкової України отримали хворі за наступними профілями відновлювального лікування:
- з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи – 74 путівки в санаторії: «Карпати» Закарпатської обл. (1 шт.); «Миргородкурорт–Березовий Гай» Полтавської обл. (24 шт.); «Моршинкурорт–Черемош» Львівської обл. (9 шт.); «Поляна» Закарпатської обл. (4 шт.); «Трускавецькурорт–Алмаз» Львівської обл. (23 шт.); «Шаян» Закарпатської обл. (8 шт.); «Ярина–Конвалія» Львівської обл. (5 шт.).
- після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах – 41 путівка в санаторії: «Жовтень» (9 шт.); «Карпати» (11 шт.); «Конча-Заспа» Київської обл. (16 шт.); «Лермонтовський» (1 шт.); «Миргородкурорт–Полтава» Полтавської обл. (4 шт.).
- після гострих цереброваскулярних порушень – 34 путівки в санаторії: «Жовтень» Київської обл. (7 шт.); «Карпати» (13 шт.) «Лермонтовський» Одеської обл.. (2 шт.); «Миргородкурорт–Миргород» Полтавської обл. (5 шт.); «Роща» Харківської обл. (2 шт.); «Хмільник» Вінницької обл. (5 шт.).
- після оперативних втручань на органах травлення – 41 путівка в санаторії: «Миргородкурорт–Полтава» (11 шт.); «Моршинкурорт–Лаванда» Львівської обл. (18 шт.);  «Трускавецькурорт–Алмаз» (3 шт.); «Поляна» (2 шт.); «Шаян» (1 шт.); «Ярина–Конвалія» (6 шт.).
- після операцій ортопедичних, травматологічних при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні і реєндопротезуванні, реплантації кінцівок – 24 путівки в санаторії: «Авангард» Вінницької обл. (1 шт.); «Аркадія» Одеської обл. ( 4 шт.); ім. Пирогова Одеської обл. (2 шт.); «Миргородкурорт–Полтава» (1 шт.); «Славутич» Дніпропетровської обл. (2 шт.); «Хмільник» (14 шт.).
- з опіковою хворобою – 3 путівки в санаторій «Авангад».

Тут слід зазначити що із загальної кількості путівок 6 шт. було видано застрахованим особам для їх хворих дітей. На санаторний етап відновлювального лікування в супроводі дорослого направлено в «Миргородкурорт–Березовий Гай» та «Трускавецькурорт–Алмаз» 5 дітей-інвалідів із захворюваннями на цукровий діабет. Ще одну путівку було видано для долікувовання дитини з опіковою травмою в реабілітаційному відділенні «Авангарду» (в супроводі мами).

В Чернігівській області медичний відбір та направлення хворих до санаторіїв по путівках Фонду здійснюють 34 лікувально-профілактичні заклади, у тому числі 4 обласні лікарні (саме обласна лікарня, обласна дитяча, кардіологічний диспансер, а також центр радіаційного захисту та оздоровлення), 22 центральних районних та 8 міських. Це дає змогу охопити реабілітацією застрахованих осіб, які проживають і працюють в усіх без виключення регіонах області.

Реабілітація призначалась пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання за медичними показаннями після стаціонарного лікування. Також цим хворим на санаторний етап реабілітації продовжено тимчасову непрацездатність на весь термін путівки (24 дні та за необхідності часу на проїзд в обидві сторони). Тобто після повернення до роботи застрахованим особам було оплачено лікарняні листки за рахунок коштів Фонду.

За перше півріччя планується забезпечити заявки лікувально-профілактичних закладів на 435 путівок загальною вартістю 5 млн. 807,5 тис. грн. для відновлення здоров’я працюючих людей області.


Галина Мазур, начальник відділу соціальних послуг виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з  тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини