За досвідом до Чернігова
Днями Чернігів відвідали представники служби зайнятості з інших областей України.
В обласному центрі зайнятості їм презентували результати роботи з прогнозування попиту на ринку праці та удосконалення напрямів профорієнтаційної роботи. Адже Чернігівщина стала однією з перших областей, яка зробила такий прогноз.
Спільно з представниками державних установ, профспілок, навчальних закладів та роботодавців зроблено великий обсяг роботи, а саме: розроблено методики прогнозування попиту на ринку праці; визначено сектори пріоритетного економічного розвитку, які матимуть додаткову потребу у кадрах; проведено опитування підприємств щодо перспективного попиту у працівниках; здійснено аналіз прогнозних даних розвитку ринку праці та запланованих обсягів підготовки кадрів до 2020 року; узагальнено пропозиції по удосконаленню профорієнтаційної роботи тощо.
На думку заступника директора обласного центру зайнятості Максим Торжевський, прогноз допоможе усунути дисбаланс між обсягами підготовки кваліфікованих кадрів з потребами економіки.
Насамкінець гості здійснили екскурсію містом, познайомилися з пам’ятками історії та культури.
Чернігівська обласна служба зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.