Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:07:32

Міський Колл-центр приймає дзвінки стосовно виявлених місць стихійної торгівлі

28.04.2017   08:14

Чернігівській міський Колл-центр поступово поповнює та розширює свій список функцій. Відтепер мешканці міста за номером 0-800-50-93-50 зможуть надавати інформацію про виявлені місця стихійної торгівлі (торгівля з землі та в неустановлених місцях). А Колл-центр, в свою чергу, оперативно передаватиме інформацію до КП «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради.

Про це та інше йшлося на засіданні Державної Надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській міській раді, головою якої є перший заступник Чернігівського міського голови Михайло Шостак. На засіданні були присутні заступник голови Державної Надзвичайної комісії при Чернігівській міській раді Валентина Понамаренко, керівник КП «Муніципальна поліція» Віталій Хрустицький, представники Управління Держпродспоживслужби в Чернігові, представники міських ринків Чернігова.

Михайло Шостак наголосив, що питання стосовно порушень правил торгівлі на ринках та стихійна торгівля потребують постійного контролю зі сторони відповідних органів, тож, в даному питанні необхідна спільна та злагоджена робота всіх служб.

Державна Надзвичайна протиепізоотична комісія затвердила протокол, відповідно до якого вирішено  посилити заходи з профілактики африканської чуми свиней на продовольчих ринках та унеможливити допуск до реалізації туш свиней без відповідних ветеринарних документів.  З огляду на це відповідні служби міста та області постійно вживатимуть всіх належних заходів. Також будуть розроблені графіки проведення дезінфекції, дезінсекції та дератизації.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини