Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 13:04:13

Міський Колл-центр приймає дзвінки стосовно виявлених місць стихійної торгівлі

28.04.2017   08:14

Чернігівській міський Колл-центр поступово поповнює та розширює свій список функцій. Відтепер мешканці міста за номером 0-800-50-93-50 зможуть надавати інформацію про виявлені місця стихійної торгівлі (торгівля з землі та в неустановлених місцях). А Колл-центр, в свою чергу, оперативно передаватиме інформацію до КП «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради.

Про це та інше йшлося на засіданні Державної Надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській міській раді, головою якої є перший заступник Чернігівського міського голови Михайло Шостак. На засіданні були присутні заступник голови Державної Надзвичайної комісії при Чернігівській міській раді Валентина Понамаренко, керівник КП «Муніципальна поліція» Віталій Хрустицький, представники Управління Держпродспоживслужби в Чернігові, представники міських ринків Чернігова.

Михайло Шостак наголосив, що питання стосовно порушень правил торгівлі на ринках та стихійна торгівля потребують постійного контролю зі сторони відповідних органів, тож, в даному питанні необхідна спільна та злагоджена робота всіх служб.

Державна Надзвичайна протиепізоотична комісія затвердила протокол, відповідно до якого вирішено  посилити заходи з профілактики африканської чуми свиней на продовольчих ринках та унеможливити допуск до реалізації туш свиней без відповідних ветеринарних документів.  З огляду на це відповідні служби міста та області постійно вживатимуть всіх належних заходів. Також будуть розроблені графіки проведення дезінфекції, дезінсекції та дератизації.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.