Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 10:17:20

За апеляційною скаргою прокурора за умисне тяжке тілесне ушкодження місцевого жителя засуджено до суворішої міри покарання

28.04.2017   07:48

Колегією суддів апеляційного суду області скасовано вирок Чернігівського районного суду, яким у лютому поточного року жителя м. Чернігова визнано винуватим у заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 КК України).

У судовому засіданні встановлено, що грудні 2016 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем проживання потерпілого, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, умисно наніс йому 5 ударів ножем, чим  спричинив тяжкі тілесні ушкодження.

Суд першої інстанції, ухвалюючи вирок, застосував положення ст. 69 КК України та призначив зловмиснику більш м'яке покарання, ніж передбачено санкцією інкримінованої статті – 3 роки позбавлення волі.

Непогодившись з ухваленим вироком, прокурором подано апеляційну скаргу про його скасування, через невідповідність призначеного судом покарання ступеню тяжкості злочину та особі зловмисника. Обвинувачений та його захисник оскаржили призначене покарання у зв’язку з його суворістю.

За результатами апеляційного розгляду, скарги обвинуваченого та його захисника залишено без задоволення, вирок районного суду в частині призначеного покарання скасовано та ухвалено новий, яким винного засуджено до 5 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

В обласній раді обговорювали ситуацію навколо ДП

В обласній раді обговорювали ситуацію навколо ДП "Ніжинрайагролісництво" 10:01

25 лютого заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду щодо можливих шляхів вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Ніжинського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Ніжинрайагролісництво» міста Ніжина та адміністрацією комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради, зареєстрованого Національною службою посередництва і примирення у січні цього року.

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень 09:45

Засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в Чернігівській області провів заступник голови ОДА Олександр Савченко.

"Мова цифр" має бути зрозуміла кожному жителю громади 09:28

Вівторок, 25 лютого для фінансистів та керівників об’єднаних територіальних громад Чернігівської області запам’ятається надовго.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини