Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:31:32

За апеляційною скаргою прокурора за умисне тяжке тілесне ушкодження місцевого жителя засуджено до суворішої міри покарання

28.04.2017   07:48

Колегією суддів апеляційного суду області скасовано вирок Чернігівського районного суду, яким у лютому поточного року жителя м. Чернігова визнано винуватим у заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 КК України).

У судовому засіданні встановлено, що грудні 2016 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем проживання потерпілого, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, умисно наніс йому 5 ударів ножем, чим  спричинив тяжкі тілесні ушкодження.

Суд першої інстанції, ухвалюючи вирок, застосував положення ст. 69 КК України та призначив зловмиснику більш м'яке покарання, ніж передбачено санкцією інкримінованої статті – 3 роки позбавлення волі.

Непогодившись з ухваленим вироком, прокурором подано апеляційну скаргу про його скасування, через невідповідність призначеного судом покарання ступеню тяжкості злочину та особі зловмисника. Обвинувачений та його захисник оскаржили призначене покарання у зв’язку з його суворістю.

За результатами апеляційного розгляду, скарги обвинуваченого та його захисника залишено без задоволення, вирок районного суду в частині призначеного покарання скасовано та ухвалено новий, яким винного засуджено до 5 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».