Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 01:02:37

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.04.2017   09:36Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 квітня до 8:00 27 квітня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 25 небезпечних подій, а саме:  1 дорожньо-транспортну пригоду, 22 пожежі та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинули  2 особи та 3 особи  постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

На автодорозі між с. Вертіївка та м. Ніжин біля  повороту в напрямку  с. Каблуки Ніжинського району о 9 год.15 хв. 26 квітня водій автомобіля «ГАЗ-3110» під час здійснення маневру обгону не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем ЗАЗ «Славута», з'їхав на узбіччя і зіткнувся з придорожнім деревом.
Внаслідок пригоди водій автомобіля «ГАЗ-3110», 1948 року народження, загинув на місці аварії, три пасажири автомобіля отримали травми різного ступеню важкості, один з пасажирів був госпіталізований до Ніжинської центральної міської лікарні, інші два пасажири - до Ніжинської центральної районної лікарні.


Пожежі – 22, з них 12 пожеж в житловому секторі (загинула 1 особа), 9 пожеж сухої трави та сміття на загальній площі 14,6012 га та 1 інша пожежа.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:

- в с. Вершино-Муравійка Куликівського району біля залізничної станції "Муравійка" о 14 год. 17 хв.  26 квітня виявлено 1 мінометну міну калібру 120 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області 27 квітня.

- групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області  о 15 год. 40 хв. 26 квітня було знищено 1 артилерійський снаряд калібру   152 мм часів Другої світової війни який було виявлено 26 квітня  на відкритій території біля с. Плугатар Талалаївського району.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах   10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 26 квітня до 20 години 27 квітня очікується мінлива хмарність, без  опадів. Вітер південний 7-12 м/с, вдень пориви до 15-20 м/с. Температура по області вночі 5-10º тепла, вдень 16-21º тепла.
По Чернігову - температура вночі 7-9º тепла, вдень 18-20º тепла.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини