Рятувальники дістали з вуличного колодязя тіло 78-річної жінки
25 квітня о 10:00 до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про те, що у с. Звеничів по вул. 1 Травня у вуличному колодязі місцевий житель виявив тіло своєї 78-річної матері.
Щоб дістати загиблу, рятувальники 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини по штурмовій пожежній драбині спустились в колодязь та за допомогою рятувальної мотузки витягли тіло потонулої жінки. Для проведення робіт залучалось 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки
Причину трагічного випадку з’ясовують правоохоронні органи.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.