Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 07:12:51

У Чернігові створений Інвестиційний паспорт міста

26.04.2017   12:47Агенцiя

Актуальним завданням міської влади Чернігова для сучасного розвитку міста є підвищення рівня інвестиційної привабливості, зміцнення промислового комплексу, впровадження інноваційних технологій.

Управління стратегічного розвитку міста на виконання Програми розвитку міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залучення інвестицій на 2016-2017 роки та з метою покращення інвестиційного іміджу міста Чернігова завершило співпрацю з незалежним національним уповноваженим рейтинговим агентством «Кредит-рейтинг». Протягом лютого-квітня управлінням спільно з рейтинговим агентством був визначений довгостроковий кредитний рейтинг міста та рівень його інвестиційної привабливості.

Довгостроковий кредитний рейтинг міста Чернігова згідно Національної рейтингової шкали визначений на рівні uaBBB. Прогноз рейтингу – стабільний.

Рівень інвестиційної привабливості міста Чернігова був визначений на рівні uaINV4-  (високий рівень).

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaВВВ характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знаки «+» та «-» позначають проміжні категорії (рівні) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Також результатом співпраці міської влади та рейтингового агентства став Інвестиційний паспорт міста Чернігова. Він представляє собою комплекс інформативно-аналітичних матеріалів для інвесторів, який розкриває соціально-економічне становище в місті, його промисловий комплекс та потенційно привабливі зони для інвесторів. Завдання паспорту – показати можливості, переваги та потенціал міста Чернігова, яке має унікальний людський капітал, вигідне географічне розташування і можливість росту та репутацію надійного партнера.

Інвестиційний паспорт можна завантажити за посиланнями: https://drive.google.com/file/d/0B6tcDrjUfLehbUZPLVpRYy1iMjg/view(українською мовою).
 

За повідомленням управління стратегічного розвитку міста

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини