Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 14:29:00

Митники та прикордонники спрощують формальності на кордоні

26.04.2017   09:19Агенцiя

Про це, зокрема, йшлося під час спільної наради за участю керівництва ДФС та Державної прикордонної служби, керівників митниць та регіональних управлінь Держприкордонслужби в областях.

Одним із пунктів пропуску на українському кордоні, що задіяні у здійсненні пілотних проектів, є «Нові Яриловичі». З листопада минулого року тут впроваджуються передові заходи, спрямовані на покращення сервісу, спрощення процедур та скорочення часу митного оформлення під час перетину кордону.

Відтак оформлення у пункті пропуску здійснюється з дотриманням принципу «однієї зупинки» для громадян. Це стало є можливим завдяки взаємоінтеграції інформаційних систем прикордонників та митників, встановленню єдиних автоматизованих робочих місць, а також проведенню спільного візуального огляду транспортних засобів та ідентифікації осіб на смузі руху.

Завдяки цим заходам забезпечено більш комфортні умови для громадян: транспортний засіб робить лише одну зупинку у пункті пропуску, а пасажири і водій проходять митний та прикордонний контроль, не виходячи з нього. Це нововведення є особливо актуальним у періоди складних погодних умов, а також для тих громадян, які прямують через кордон разом з дітьми та літніми людьми.

Під час наради також було наголошено, що Державна фіскальна служба України створить максимально сприятливі умови для проходження митних формальностей іноземними учасниками та гостями пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який у травні відбудеться у Києві.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини