Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:20:02

Апеляційним судом підтверджено правомірність позиції прокурора про стягнення збитків, заподіяних внаслідок порушення вимог закону про охорону водних ресурсів

26.04.2017   07:49

Київським апеляційним господарським судом переглянуто справу за позовом прокуратури області про відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів у сумі понад 60 тис. грн.

Підставою для  вжиття заходів представництва інтересів держави в суді став виявлений факт забору одним із  комунальних підприємств Ріпкинського району понад 77 м3 підземних вод з артезіанських скважин після закінчення строку дії дозволу на спеціальне водокористування.

Відповідно до вимог Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» Державною екологічною інспекцією у області проведено розрахунок збитків, заподіяних державі. Зважаючи, що підприємство в добровільному порядку не відшкодувало завдані збитки, прокуратурою області з метою захисту інтересів держави ініційовано стягнення зазначених коштів у судовому порядку.

Рішенням господарського суду області  у лютому  поточного року позов прокурора задоволено в повному обсязі.

Не погоджуючись з прийнятим судовим рішенням, відповідач оскаржив його до суду апеляційної інстанції.

За результатами розгляду справи Київський апеляційний господарський суд вказане судове рішення залишив без змін, а апеляційну скаргу відповідача – без задоволення.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.