Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 23 квітня до 8:00 24 квітня 2017 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 4 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- в м. Чернігові по вулиці Рокосовського біля будинку №12 близько 16 год. 30 хв. 23 квітня водій автобуса «БАЗ-079» здійснив зіткнення з автомобілем «ВАЗ- 2102». Внаслідок події два пасажира автомобіля «ВАЗ-2102» отримали тілесні ушкодженнята каретою швидкої медичної допомоги були доставлені до Чернігівської міської лікарні №2. Після надання медичної допомоги одна пасажирка госпіталізована до травматологічного відділення, друга відпущена додому;
- в м. Новгород-Сіверський по вулиці Князя Ігоря о 23 год. 15 хв. 23 квітня водій автомобіля «ВАЗ-2110», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не справився з керуванням та здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Новгород-Сіверської центральної районної лікарні;
- в м. Чернігові по вулиці Довгій, 12 о 23 год. 58 хв. 23 квітня водій невстановленого автомобіля здійснив наїзд на пішохода та залишив місце події. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений і госпіталізований до Чернігівській міської лікарні № 2;
Пожежі – 4, з них 2 пожежі в житловому секторі та 2 випадки загоряння сухої трави на загальній площі 10,1 га.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській областіо 17 год. 23 квітня було знищено авіаційну бомбу ФАБ-100 часів Другої світової війни, яку було виявлено о 12 год. 40 хв. 23 квітня на відкритій території біля с. Снов'янка Чернігівського району;
- в м. Прилуки по вулиці Костянтинівській біля будинку № 223 о 18 год. 10 хв. 23 квітня під час проведення земляних робіт було виявлено артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету охороняється співробітниками Прилуцького відділу поліції ГУ НП України в Чернігівській області. Знищення планується здійснити групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області 24 квітня.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 23 квітня до 20 години 24 квітня очікується мінлива хмарність, вдень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний 7-10 м/с.
Температура по області вночі 1-6º тепла, на поверхні ґрунту а місцями і в повітрі заморозок 0-3º морозу, вдень 8-13º тепла.
По Чернігову температура вночі 2-4º тепла, вдень 10-12º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.