Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 березня, 12:35:08

До 1 липня громадські об’єднання можуть встигнути зробити зміни у Статуті

24.04.2017   08:07Агенцiя

21 квітня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбулася семінар-нарада для відповідальних осіб місцевих центрів за прийом документів від неприбутковим організаціям щодо приведення у відповідність до вимог Податкового Кодексу установчих документів для включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Захід провела начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань УДФ ГТУЮ у Чернігівській області Олена Ромашко.

На семінарі-нараді були присутні директор Ірина Протченко та заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковся, а також працівники Чернігівського, Ніжинського та Менського місцевих центрів.

ВАЖЛИВО:
До 1 липня 2017 року неприбутковим організаціям необхідно привести у відповідність до вимог Податкового Кодексу свої установчі документи для включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для державної реєстрації змін до установчих документів громадського формування зі статусом юридичної особи необхідно подати:
-    заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі;
-    примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру (прошите, пронумероване та підписане головою та секретарем загальних зборів);
-    реєстр осіб (громадян), які брали участь в засіданні уповноваженого органу управління юридичної особи;
-    документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування про внесення змін до Єдиного державного реєстру;
-    установчий документ юридичної особи в новій редакції (прошитий, пронумерований та підписаний головою та секретарем загальних зборів).
Подати документи можете до:
-    Чернігівського місцевого центру з надання БВПД;
-    Менського місцевого центру з надання БВПД;
-    Ніжинського місцевого центру з надання БВПД.

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини