За добу у пунктах пропуску на державному кордоні виявлено близько тисячі пачок сигарет
Співробітники Держприкордонслужби продовжують виявляти сховки з тютюновими виробами в пунктах пропуску на всіх напрямках державного кордону України.
Так, минулої доби у пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на Чернігівщині, прикордонниками Чернігівського загону було виявлено 340 пачок контрабандних сигарет. Сигарети намагався ввезти громадянин України.
Під час перевірки з’ясувалося, що куриво він сховав серед особистих речей в багажному відділенні рейсового автобуса «Гомель-Чернігів». Цигарки на суму понад 3 тисяч гривень вилучено.
Ще два транспортні засоби виявили прикордонники Луцького загону у пункті пропуску «Ягодин-авто». В легкових автомобілях «ВАЗ» та «Рено» української реєстрації, які прибули під керуванням громадян України, прикордонники виявили тайники з тютюном під сидіннями автівок. У такий спосіб наші громадяни намагалися перевезти через кордон 220 та 190 пачок сигарет відповідно.
Крім того, співробітники Львівського загону виявили 200 пачок контрабандних сигарет. Їх намагалися провезти через пункт пропуску «Грушів». Сигарети прикордонний наряд знайшов в подвійному днищі, в запасному колесі та в підлокітнику мікроавтобуса «Мерседес» української реєстрації, який слідував в Польщу.
Прес-служба ДПСУ
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.